Симптоми, при яких необхідно звернутися до ендокринолога.

Ендокринні захворювання не кричать про себе, більш того, людина може і не підозрювати, що щось не так, хіба що, коли вже проявляється візуальний ефект, тобто на шиї вже щось виросло.

Яскраво проявляється тільки одне захворювання щитовидної залози – тиреотоксикоз, це коли щитовидка виробляє більше необхідної кількості гормонів.

Тиреотоксикоз виліковний і як раз таки, дає про себе знати, але з його симптомами часто можна загубитися в кардіологічних кабінетах і навіть опинитися в кардіореанімації.

Щастить тим, хто потрапляє до розумного кардіолога, який в принципі диференціює, з чим пов’язано стан, яке буде описано нижче, і яка хвороба має схожі симптоми і направить вас на консультацію до ендокринолога, щоб переконатися в тому, що потрібно дійсно лікувати серце, а  не хвороби щитовидки.

Зверніть увагу, якщо у вас є такі симптоми:

  • надмірна дратівливість
  • плаксивість
  • прискорене серцебиття
  • швидка втрата у вазі за короткий термін
  • трясіння рук та тіла

Ці сигнали, говорять про те, що потрібно бігти на консультацію до ендокринолога.  Бажано, звичайно, потрапити до реального спеціаліста, а краще до кількох, щоб після повного обстеження переконатися у вірності поставленого діагнозу і отримати потрібне медикаментозне призначення, а також направлення до хірурга-ендокринолога, щоб вирішити питання необхідності операції на щитовидці.

До речі в розвинених країнах, УЗД щитовидної залози – взагалі обов’язок, навіть якщо нічого не болить і не турбує.

Відділення хірургії №1 Київської обласної клінічної лікарні (КОКЛ)

це багатопрофільний хірургічний центр, в якому надається спеціалізована допомога хворим з хірургічними захворюваннями органів черевної порожнини та заочеревинного простору, доброякісними та злоякісними новоутвореннями, захворюваннями ендокринних органів та всіма видами гриж в плановому та невідкладному порядку лапароскопічними та традиційними методами. Широко застосовуються ультразвукові, радіохвильові та лазерні технології. Надаємо хірургічну допомогу пацієнтам з надлишковою вагою та морбідним ожирінням з подальшою хірургічною корекцією контурів тіла (пластика).

Запис на безкоштовну консультацію

Сучасне діагностичне та хірургічне обладнання

Контактна інформація

Звертайтеся до нас за адресою:
Київ, вул. Багговутівська, 1, хірургічний корпус №1, 6 поверх
Запис на консультацію за телефоном:

Запис на консультацію

Задати питання