Революція в державній хірургії

19.10.2018

Впровадження міжнародних протоколів в хірургічну практику України: Україно-американський Фрорум “живої” хірургії.

В Київській обласній клінічній лікарні проведуть унікальні хірургічні операції за участю американських хірургів.

16 жовтня 2018 року з 09:00 на базі хірургічного відділення Київської обласної клінічної лікарні, що на вул. Багговутівська,1, (хірургічний корпус №1, 6-й поверх) стартує серія унікальних лапароскопічних операцій. Відеокамери транслюватимуть зображення безпосередньо з операційної в зал для запрошених гостей. Журналісти та відеооператори зможуть побувати в операційному блоці, побачити оновлене хірургічне відділення.

Разом з українськими лікарями, операції проведуть колеги із США – професор медичного факультету Гарвардського університету – хірург Віталій Пойлін і доцент медичного факультету Гарвардського університету – уролог Руслан Корець.

Лапароскопічні операції хворих із злоякісними утвореннями, які будуть демонструвати американські хірурги в рамках україно-американського форуму – можливість впровадження міжнародних протоколів на благо життя і здоров’я українських пацієнтів.

Місце проведення Україно-американського форуму «живої» хірургії було обрано не випадково. Державна медична установа, а саме 1-е відділення хірургії Київської обласної клінічної лікарні на Багговутівській, що прийняло виклик нових реалій, демонструє новий формат взаємодії з пацієнтом!

Відділення хірургії №1 Київської обласної клінічної лікарні (КОКЛ)

це багатопрофільний хірургічний центр, в якому надається спеціалізована допомога хворим з хірургічними захворюваннями органів черевної порожнини та заочеревинного простору, доброякісними та злоякісними новоутвореннями, захворюваннями ендокринних органів та всіма видами гриж в плановому та невідкладному порядку лапароскопічними та традиційними методами. Широко застосовуються ультразвукові, радіохвильові та лазерні технології. Надаємо хірургічну допомогу пацієнтам з надлишковою вагою та морбідним ожирінням з подальшою хірургічною корекцією контурів тіла (пластика).

Запис на безкоштовну консультацію

Контактна інформація

Звертайтеся до нас за адресою:
Київ, вул. Багговутівська, 1, хірургічний корпус №1, 6 поверх
Запис на консультацію за телефоном:


✓ Телефон вказаний правильно
Перевірте будь ласка поле "телефон"