Форум Живої Хірургії

22.01.2019

16-18 жовтня прогримів Перший Всеукраїнський Україно-Американський Форум Живої Хірургії на базі Київської Обласної Клінічної Лікарні (КОКЛ).

Ініціатором та головним організатором Форуму став завідувач Відділення Хірургії № 1 КОКЛ – Лесик Василь Петрович. Він горить розвитком української державної медицини, зокрема хірургії. І робить усе для того, аби наші лікарі перейняли передовий сучасний досвід від колег з-за кордону та принести інновації в українську хірургію.

Як пройшов осінній Форум Живої Хірургії, ви можете переглянути у нашому сюжеті.

Відділення хірургії №1 Київської обласної клінічної лікарні (КОКЛ)

це багатопрофільний хірургічний центр, в якому надається спеціалізована допомога хворим з хірургічними захворюваннями органів черевної порожнини та заочеревинного простору, доброякісними та злоякісними новоутвореннями, захворюваннями ендокринних органів та всіма видами гриж в плановому та невідкладному порядку лапароскопічними та традиційними методами. Широко застосовуються ультразвукові, радіохвильові та лазерні технології. Надаємо хірургічну допомогу пацієнтам з надлишковою вагою та морбідним ожирінням з подальшою хірургічною корекцією контурів тіла (пластика).

Запис на безкоштовну консультацію

Сучасне діагностичне та хірургічне обладнання

Контактна інформація

Звертайтеся до нас за адресою:
Київ, вул. Багговутівська, 1, хірургічний корпус №1, 6 поверх
Запис на консультацію за телефоном: