Простими словами – ГРИЖА

«Грижа» простими словами – це порушення цілісності каркасу та випинання вмісту через це слабке місце.

Через сукупність різних причин (вроджена схильність, надлишкова вага, нетренованість, надмірні фізичні навантаження, вагітність і т.д.) в стінці живота порушується цілісність певного шару, і в це слабке місце починає випинатись вміст черевної порожнини (петлі кишок, сальник, тощо).

На сьогоднішній день у світовій хірургічній практиці для ВСІХ ВИДІВ ГРИЖ застосовуються малотравматичні методики, які дозволяють через невеликі проколи шкіри виконати повноцінну корекцію всіх шарів передньої черевної стінки та встановити туди спеціальний сітчастий імплантат для запобігання повторення захворювання та повернення пацієнта до повноцінного життя без жодних фізичних обмежень.

Ми проводимо видалення гриж лапароскопічно – ви швидко повернетесь до нормального життя.

Наші спеціалісти оперують різні види гриж:

  • пахові
  • пупкові
  • білої лінії живота
  • післяопераційні
  • грижі стравохідного отвору діафрагми

Операція проводиться через лапароскопічні проколи чи міні-розрізи, саме тому вони малотравматичні і дозволяють пацієнтам швидко повернутися до звичайного життя.

Такі безболісні та малотравматичні методи дають можливість скоротити перебування в стаціонарі до 1 дня, а також не вимагають ЖОДНИХ МЕДИКАМЕНТІВ у післяопераційному періоді. Операції виконуються під загальним знеболенням, тому пацієнт не відчуває жодного болю. Найболісніший момент, це укол у вену перед введенням в наркоз.

 

Вже через деякий час Ви зможете підіймати важкі предмети, фізично працювати, ходити до спортивної зали, вести активний спосіб життя.
Адже сучасні малоінвазивні методики дозволяють вже буквально через кілька днів після операції покинути відділення.

А буквально через місяць Ваше здоров’я повністю відновиться.

Відділення хірургії №1 Київської обласної клінічної лікарні (КОКЛ)

це багатопрофільний хірургічний центр, в якому надається спеціалізована допомога хворим з хірургічними захворюваннями органів черевної порожнини та заочеревинного простору, доброякісними та злоякісними новоутвореннями, захворюваннями ендокринних органів та всіма видами гриж в плановому та невідкладному порядку лапароскопічними та традиційними методами. Широко застосовуються ультразвукові, радіохвильові та лазерні технології. Надаємо хірургічну допомогу пацієнтам з надлишковою вагою та морбідним ожирінням з подальшою хірургічною корекцією контурів тіла (пластика).

Запис на безкоштовну консультацію

Контактна інформація

Звертайтеся до нас за адресою:
Київ, вул. Багговутівська, 1, хірургічний корпус №1, 6 поверх
Запис на консультацію за телефоном:

Запис на консультацію

Задати питання


✓ Телефон вказаний правильно
Перевірте будь ласка поле "телефон"